Tricouri SpinningClub.ro

Claudiu

Administrator
Membru personal
Probabil in 2-3 saptamani o sa imi vina si tricourile pe care o sa le comand special customizate pentru acest forum. Pentru cine doreste (bineinteles in mod GRATUIT) am sa le trimit in limita a 15 bucati. Pentru doritori, lasati initial detalii cum ar fi marimea si una dintre culorile acestea:

,
,

Cererea se va face aici si nu pe privat, primul venit, primul servit !
p.s. maine am sa pun si designul aproximativ al tricoului (este model polo ca in poze) Sunt deschis la sugestii.

edd

Somn
Daca nu am somn si sunt primu vreau unu,ce e de luat in seama e materialul tricoului(preferabil bumbac ca si cel de la fruit of the loom) si felul in care a fost vopsit ptr ca la prima spalare sa nu iasa, si sa arate ca unu folosit,de obicei cele primite de pe la diverse firme au problema asta,imprimeul e bine sa fie brodat,cu lipiturile din ziua de azi nu il mai bagi la spalat doar daca e facut cauciucat sau prin serigrafie si aia costa dar te tine de uiti,broderia e bine sa fie facuta de o masina profesionala,dar acolo intervine nr de tricouri brodate in functie de complexitatea modelului asa ca vreau unu indiferent de cum il faci.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Sunt facute de un prieten al meu, brodate in fata si printate pe spate. Tricourile vor fi de bumbac. I-am adus la cunostiinta ca vreau sa fie facute bine. Nu mi-ai spus marimea

oldheinz

Biban
Unu, cu burta daca se poate, si cat mai mare, ca sa-l eclipsez pe adiwolf (macar la tricouri sa fiu cel mai mare). Daca se poate, si culoarea sa fie mare. (Culoarea nu conteaza, dar pe bune, sa fie baban. Oricum m-as considera onorat sa port sigla forumului).Multumesc.

Wurger

Somn
Vreau si eu unul bleumarin, marimea XL dar din material plastic. Sa fie prost cum ar veni. Cand transpiri sa se lipeasca de spate si sa simti rece. Si sigla sa fie putin stramba si imprimeul din spate sters. Da sa aiba pe el o eticheta pe care sa srcrie ca a costat 300 lei ;)

zamfi

Somn
Deci Claudiu ..."In the Navy " - XL thumbup

...Adica culoarea "Navy" please naughtyworthy

Ps: vezi ca vine sezonul de toamna ...eu ti-am spus punk

...Si daca tot m-am bagat inseama Claudiu ...NEAPARAT trebuie o intalnire a membrilor! Zic sa fie la toamna pe Olt ,la Scorei ! 20-30 de stiucane amestecate printre atatea tricouri va fi de box office!

Ultima editare de un moderator:

edd

Somn
Claudiu marimea xl.de bleumarin m.am cam saturat.cand ai tricourile ma anunti.in orice caz pe alb da bine sigla.mersi frumos

adiwolf

Moderator
Membru personal
mah, eu vreau 3 tricouri bucuriemare
cum pescuiesc doar in weekend, sambata pot purta un tricou XXL culoare navy blue
binenteles ca duminica nu pot merge cu acelasi tricou asa ca am nevoie de unul cu aceasi marime dar culoare bleu deschis
si bineteles ca trebuie sa fac reclama si forumului asa ca nu vad o modalitate mai buna decat sa ma plimb pe corsso imbracat intrun splendid tricou alb thumbup
roflmaooo
aline, iti dai seama cum ar fi sa ne stragem in curtea pensiunii aleia, toti imbracati cu tricouri din astea?!! sau sa ne vada aia pe Scorei?!! apoplexie direct, desi cred ca la Bradu ar fi mult mai okthumbsuuuup

Bogdan86

Stiuca
Atunci daca mai ai disponibil si se poate un bluemarin L si pentru minezimbettt . Cu predare personala in august ca e lungul drumul pana in Italia

Florin_31

Biban
Claudiu retine unul culoare navy , pentru Florin31, marime XL.Omul nu are momentan acces la net.Multumesc.
Merci Aline ...acum am acces ...sigur nu aveam curaj sa fac cererea gandescccc
Pacat de timpul foarte scurt azi , dar sper sa avem ocazia sa gofishing si sa mai continuam cu dezbaterile clapping
Dar , sa stii ca eu la gofishing ma transform si nu vorbesc mai nimic nono

Sus