Tricouri SpinningClub.ro

Claudiu

Administrator
Membru personal
Astazi am dus 2 jackete si 3 camasi cu care ies la pescuit la printat pentru a fi imprimate cu logoul si desenul de pe spate (spinningclub.ro) intocmai ca si tricourile. O sa pun poze cand sunt gata. Daca sunt interesati care vor sa isi printeze in orasele lor, le pot trimite pe email formatele

Zippo47

Stiuca
Cu toate ca nu sunt membru al acestui club doresc si eu sa imprim pe cateva lucruri din "echipamentul " meu de pescuit. Sper sa se cunoasca pe camuflajul militar .

Zippo47

Stiuca
Pana in acest moment eu asa am crezutDurereeee. De multe ori am cautat pe la concursuri de spinning daca participa si acest club.Bashcapzid

Claudiu

Administrator
Membru personal
Recunosc, nu ar fi un lucru rau doar ca necesita timp, bani... si ceva bataie de cap iar in momentul asta nu sunt dispus sa fac asa ceva, desi ar fi frumos

Claudiu

Administrator
Membru personal
Ma gandeam sa fac niste tricouri spinningclub ca cele prezentate in acest topic. Vor fi vandute personal de mine, nu prin magazin doar ca voi face pentru cativa prieteni tricouri cu SpinningShop si comanda va trebui sa fie mai mare decat am eu nevoie astfel ca as putea completa cu tricouri SpinningClub. Nu vor avea nici un adaos, practic cat voi plati, cu atat le voi da. Intrebarea mea ar fi: cat considerati ca ati fi dispus sa platiti pentru unu, ca sa stiu ce tricouri comand sa ma incadrez in pret. Logoul pe piept va fi brodat iar spatele printat, cea mai buna calitate de printing.

AlexH

Moderator
Membru personal
Eu vreau 2, marimea M. De pret nu stiu ce sa zic, ca depinde de fiecare cum le face. Eu pot sa imi fac aici fara manopera, doar tricoul il platesc, dar prefer brodat ca asta nu am cum.
Ce marca sunt tricourile, ca la astia personalizabile difera putin marimile?

Sus