Tricouri SpinningClub.ro

AlexH

Moderator
Membru personal
Felicitari.
offtopicTotusi as face o mica precizare, sper eu nevinovata. Ai reusit sa intrii in clubul fericitilor posesori de imbracaminte marca spinningclub.ro. Insa in acest club zic ca ai intrat, atat tu cat si ceilalti din momentul in care v-ati inscris si ati adus o contributie comunitatii. Sunt multi de la care am "prins" (a se intelege furat) sfaturi si va multumesc.

Sami

Biban
A ajuns de atunci,doar ca vara nu prea am iesit la rapitor,iar iarna nu prea aveam curaj sa fac poza in tricou :))
Astazi am fost cu Toby la teste si mi-am facut timp si pentru poze,eram dator :)

D

Deleted member 13

Guest
Fain.Pret ? Cum facem ?Vreau si eu.Daca sunt UV50+ in special.Multumesc.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Nu au pret, a fost o mostra pentru 2 echipe participante la concursul de 100 de echipe din Delta si inca 4 ca sa accepte comanda. Probabil ca o sa le fac si pentru vanzare curand

Sunt fabricate din Coolmax Extreme Fabric racoroase si cu protectie 95% UV

Wurger

Somn
Misto tricouri, si ca estetica si ca functionalitate.
Vorba e, daca faci mai multe, faci si d.alea care mascheaza burta in poze, ca am fi mai multi interesati (zic io). Si vorba lu' Lucky, sunt obligatorii cu Humingbird si MinKota sau pot fi si cu Waidren, KastKing si alte asemenea. Nu de antireclama, dar ca sa nu cad in penibil.

Sus