Ultima achizitie - "nu exista nimic rațional în banii cheltuiți pe o placere!"

Hades

Stiuca
Am fost la poștă !!!! Carioca aia este de probă, dar pe malul apei sunt destule crengi dacă mi-e frică să strâng lanseta, cu toate că este strângere superficială și nu este punctiformă, este pe suprafață mare. Firul x4 de 0,168 ( 1.0#), la role de 300m ( prețul mai bun pe 100m), și la role și la voblere am luat câte 3 , la 3 buc shipping-ul era la fel ca pentru 1 buc.

IMG_20210823_170301[1].jpg

vasi25

Salau
Adevarul e ca nici mie nu imi place culoarea, dar nu cred ca ma va deranja, il voi folosi pentru avat la voblere.
Is foarte curios cum se lanseaza

Hades

Stiuca
Ieri am fost ”chemat” la poștă și astăzi am ridicat...

IMG_20210825_130348[1].jpg

IMG_20210825_130354[1].jpg

Și ca să vedeți și caracteristicile ...
voblere.jpg

Nu am fost atent că cele 10 se găsesc în trusa cealaltă și le-am comandat că mi-a plăcut prețul. Au venit și becurile H7 și H1 , leduri fără bulb.
Le-am comandat pe 26 și 30 iulie și au făcut mai puțin de o lună !!! amaaaazed amaaaazed Un pachet avut nr. track de Ungaria iar celălalt trimitere simplă, dar nu am plătit nici TVA nici taxă poștă !!!gandesccccgandesccccgandesccccclappingclappingclappingclapping

Luigi

Somn
Am mai primit o turã de giugele ucrainene de la nevastã, chestii colorate si greutze pentru curcubei: Kastmastere, cicade, o copie dupa unul românesc arhi-cunoscut si 2 ciudatzenii de dat la vertical, Killer&Beast. Un lucru e sigur, asa drãcii nu au vazut pestii de aici.
20210831_231414.jpg

Claudiu

Administrator
Membru personal
Mama ce partida buna am avut la biban cu o mizerie dinasta de la Rapala, a facut diferenta de la cer la pamant. Am prins multi dar si scapa multi pesti. In nici un caz nu am sau cumpar asa ceva, nu ma atrage dar a avut momentul ei de glorie si o amintire bagata la cutia cu amintiri pescaresti

Sus