Ultima achizitie - "nu exista nimic rațional în banii cheltuiți pe o placere!"

vasi25

Salau
Multumesc pentru informatii, le voi incerca si eu, daca merg 2 metri e ok, pe mine ma intereseaza mult sa stea in curent, sa nu o ia razna.
Mersi inca o data!

Am mai luat chestii de genul asta in ultimii ani si as fi mai circumspect in ceea ce priveste evolutia lor buna in curent. Daca nu e curent sau e f slab mai treaca mearga, dar pe curent o iau anapoda dar poate am avut eu ghinion. Astept si eu feed-back daca sunt chiar OK.

vasi25

Salau
La unele voblere am vazut si 5000 de cumparatori, acum nu stiu ce sa cred, daca nu ar fi decente ma gandesc ca oameni nu ar cumpara atat. Merita incercate 2 3 bucati, la bani aia, daca evolueaza cat de cat ok, macar in curent moderat. Pentru verificarea substratului, sau pentru a incerca locuri noi e bine sa ai cateva in trusa, mai ales pe rau, unde locurile se schimba relativ des.

Hades

Stiuca
Am mai luat chestii de genul asta in ultimii ani si as fi mai circumspect in ceea ce priveste evolutia lor buna in curent. Daca nu e curent sau e f slab mai treaca mearga, dar pe curent o iau anapoda dar poate am avut eu ghinion. Astept si eu feed-back daca sunt chiar OK.
Eu le încerc dacă merg drept, dacă nu cioplesc puțin din barbetă. La Sava am văzut.
Partea a 2-a pentru barbetă mare -prin tăiere !!!

Ultima editare:
Eu le încerc dacă merg drept, dacă nu cioplesc puțin din barbetă. La Sava am văzut.
Sincer nu mi-a dat prin cap sa intru pe ele sa le modific, nu mai aveam rabdare si ptr asta, iar la unele la cat de praf mergeau efectiv le-am aruncat in apa , nu aveau sanse de indreptare ... Nu generalizez insa , am nimerit/ales eu unele prafao si ieftinao si aveam asteptari de DUO si Smith.
Sunt insa sigur ca mai recent s-au mai dezmeticit si chinezii ptr ca am vazut pe site la ei si voblerase mai scumpe pe la 20-25 lei , fata de alea de 6-10 lei care erau cu cativa ani in urma , si arata si altfel marfa. Dar chiar si asa nu mai sunt curios de voblerele lor, nu mai prea folosesc voblere, maxim niste cicade as lua ca la alea n-au cum gresi.

Tacuc

Oblete
Ultima plăcere a șalăilor, din spusele unor prieteni, și normal, am cumpărat și eu. Se vând la set de 5. Urmează să verific personal dacă informația e bună.
image.jpg

Sus