• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.
Weekendul trecut am fost la un târg de cabane și outdoor unde am găsit chestiile astea la oferta așa ca, după ce am văzut prezentarea și le-am încercat cu mâna mea, am plecat de acolo cu un set de 4 bucăți ;)
C32C91D8-F9C3-4FF2-9130-A8CD43084B1A.jpeg
652BAD9D-9A67-4730-B63F-308E7E51CFDE.jpeg
BADCF3DE-7477-47AA-BBA1-40FA450B6A4D.jpeg

Sunt perfect pentru înlocuit chingile și sunt mult mai ușoare și mult mai ușor de utilizat decât acestea ;)
Cam așa funcționează :

le gasiti aici :
http://www.tieboss.com

Cu ăla ridici canoele in copac sa nu vina grizzly la pestegandescccc.
Nu canoe (ca inca n-au invatat sa vasleasca ursii :) ) ci mancarea ;) Aici mancarea se pune in niste saculetii etansi precu "dry bag"-urile de barca si aia se ridica in copac atunci cand mergi cu cortul.
Adi, nu numai la ancora ci si la legat barca pe masina (remorca) ori ridicarea ei pe tavanul garajului ;)

adiwolf

Moderator
Membru personal
Nu canoe (ca inca n-au invatat sa vasleasca ursii :) ) ci mancarea ;) Aici mancarea se pune in niste saculetii etansi precu "dry bag"-urile de barca si aia se ridica in copac atunci cand mergi cu cortul.
Adi, nu numai la ancora ci si la legat barca pe masina (remorca) ori ridicarea ei pe tavanul garajului ;)
La noi ursii au invatat toate smecheriile, inclusiv cum sa deschida tomberoanele alea care nu se deschid !!!
Cum nu transport barca pe masina; doar in masina, iar garaj nu posed, ramane varianta pt ancorare - ma gandesc ca a copiato deja chinezul, asa ca o sa incerc sa o cumpar de acolo, China a devenit mai aproape si mai accesibila decat Canada / America la cumparaturi online

adiwolf

Moderator
Membru personal
am gasit deja ceva asemanator pe Aliexpress dar totusi este o diferenta majora la produs dar si la bani !
mai cautam si daca gasesc ceva ok va spun

Aia am văzut și eu pe Discovery. Numa am zis așa mai in gluma. meeting