• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.
Te pregatesti vad[/QUOTE]
Cam Da.
Acum ramane doar sa ma hotarasc la barca..Ma tot uitam la whaly 310 parca ar merita un mic efort..dar nu se gaseste decat prin apropiere de ro..

A venit si la mine in sfarsit Mos.... Ion.
Chiar daca s.a considerat ca ... cumparatura nu este reprezentativa (!?!?) pentru jubiliara varsta, am lasat sa se inteleaga ca ghetuțe elegante sau sacou nu stiu de care se poate lua ca kit pentru marea trecere ... cand o fi.
Eu, acum, cu 2 lansete one piece, aveam nevoie de "burlanu" respectiv si nimic altceva.
Cu ce.am umplut burlanu e treaba mea.
20190107_192624.jpg
20190107_192844.jpg
20190107_192949.jpg
20190107_193044.jpg

Ce mi.a placut e ca husa asta e singura care ofera la lungimea de 2.20m posibilitatea pastrarii mulinetelor pe lansete (una cast si una spin), datorita fermoarului lateral. In plus, avand plastic intre captuseala si fata, protejeaza cum trebuie inelele.
Penteu deplasari mai accidentate mai pot trage o protectie de spuma de polietilena pe una din ele, ca sa n.am cosmaruri.
Acum pot sa abordez orice locatie de stiuca cum si cu ce vrea muschii mei.
As mai schimba masina, dar asta s.ar putea sa mai dureze un an, doi.

Căline dacă din greseală găsesti un burlan din ăla sau un tub rigid de 2,44 să mă anunți te rog,dacă nu, cred că până la urmă trebuie sa-mi confecționez eu unul

A venit si la mine in sfarsit Mos.... Ion.
Chiar daca s.a considerat ca ... cumparatura nu este reprezentativa (!?!?) pentru jubiliara varsta, am lasat sa se inteleaga ca ghetuțe elegante sau sacou nu stiu de care se poate lua ca kit pentru marea trecere ... cand o fi.
Eu, acum, cu 2 lansete one piece, aveam nevoie de "burlanu" respectiv si nimic altceva.
Cu ce.am umplut burlanu e treaba mea.
Vezi atașament 18117 Vezi atașament 18119 Vezi atașament 18120 Vezi atașament 18121
Ce mi.a placut e ca husa asta e singura care ofera la lungimea de 2.20m posibilitatea pastrarii mulinetelor pe lansete (una cast si una spin), datorita fermoarului lateral. In plus, avand plastic intre captuseala si fata, protejeaza cum trebuie inelele.
Penteu deplasari mai accidentate mai pot trage o protectie de spuma de polietilena pe una din ele, ca sa n.am cosmaruri.
Acum pot sa abordez orice locatie de stiuca cum si cu ce vrea muschii mei.
As mai schimba masina, dar asta s.ar putea sa mai dureze un an, doi.
C---t pe bat...Satisfactii depline...