• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.
Foarte frumoasa !
Cred ca e cel mai frumos exist facut , pentru mine .
Acuma intrebarea magica : cum ruleaza ??? In comparatie cu un Fi sa zicem (ca ala-i omologul) . Pana ajunge si a mea ,sa stiu la ce sa ma astept thumbup

Mulțumesc tuturor de urări , va doresc la fel cu echipamentele voastre ;)
Foarte frumoasa !
Cred ca e cel mai frumos exist facut , pentru mine .
Acuma intrebarea magica : cum ruleaza ??? In comparatie cu un Fi sa zicem (ca ala-i omologul) . Pana ajunge si a mea ,sa stiu la ce sa ma astept thumbup
Și după părerea mea e cel mai frumos ( inclusiv comparativ cu noul model ) și asta nu pentru ca nu ajung la struguri zimbettt
Ca rulaj dacă ai pus mâna pe un Certate cu Magseal ( indiferent de ediție) știi cum se simte . Simți metalul din angrenaje fără probleme și ai un mic fâsâit metalic la rulmentul antirevers . Ca toate Daiwele de top de pana la ea de altfel . Seamănă puțin și cu Stella Fi dar parca aia merge totuși mai smooth. Dacă pentru feeling ai luat-o era mai buna Stella FJ lucru pe care l-am maibzis pe undeva înainte de a pune linkul cu oferta . Eu am luat-o pentru alte caracteristici și am pipăit-o ultima data in ziua in care am pus comanda ca sa ma pot decide fără regret dacă o iau sau ba. ;)

Wurger tu parca te mai duceai pri targ la Cascadelor ,daca intri pe poarta cu patiseria prima alee la dreapta si cam a teia masa e un nene care vinde cutite ,pixuri si are si magneti mai multe dimensiuni da daca nu are pe loc iti aduce ,50 de bani bucata, eu de la el am tot luat .
Multumesc Pupu ! Acum mi-aduc aminte ca am vazut dar n-am intrat in vorba cu omul.
Stie Pupu niste chestii ....... !

Ultima editare de un moderator:
Am gasit niste stocuri vechi la un magazin local. Cred ca o sa merg sa cumpar mai multe.

Vezi atașament 18330
Dat fiind faptul ca ai postat deja , ar trebui sa te duci chiar acum sa le iei pe toate . ;) Dacă nu-ti trebuiesc te anunț ca mie îmi place foarte mult sa primesc scrisori cu conținut siliconic :) :p ( evident suport costul conținutului și al transportului ;) )

Kuying Teton TTC 662 L

https://www.aliexpress.com/item/1-9...lgo_pvid=a76f67d3-a0e5-4849-8958-2284a5206e45

m-am riscat sa o iau dupa ce am citit mai multe reviewuri pe net si ceva filmulete pe Youtube. Chiar daca folosesc castul de mai bine de 10 ani de BFS am stat departe..... am zis ca incerc pentru inceput cu ceva echipament entry level... si in caz ca ma prinde investim... daca nu pierderea nu e atata de mare..... acum astept morisca.... si vremea buna :D