• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Update forum

Hai sa va testez.
Ati vazut postul meu din Spinning la rapitori/ pescuit la stiuca/lanseta stiuca https://spinningclub.ro/threads/lanseta-de-stiuca.46/page-11#post-44313 ? gandescccc
Da, am vazut.o Bogdane.
Eu intru la noutati si dau pe ora ultimului mesaj.
Probabil asa am ajuns "somn", ca ma mananca degetele sa zic ceva. Imi place sa cred ca sunt benefic pt forum, da nu.mi place ca am ajuns somn. Imi placea mai mult stiuca. Somn langa Wurger poate sa insemne ca dorm in cizme.

Sunt astia de pe rapitori, ai dreacu'
Va rog sa imi scuzati incompetenta, dar ce dracului inseamna boti? Si triunghiurile cu ! Din poza 2? Nu se poate bana IP ul, cum era la chatul ala ce mergea in dos, cand 586 era calculator ultimul ragnet? Nu mai stiu cum ii spunea chatului aluia, de facea ravagii prin campusuri...

Sunt astia de pe rapitori, ai dreacu'
Va rog sa imi scuzati incompetenta, dar ce dracului inseamna boti? Si triunghiurile cu ! Din poza 2? Nu se poate bana IP ul, cum era la chatul ala ce mergea in dos, cand 586 era calculator ultimul ragnet? Nu mai stiu cum ii spunea chatului aluia, de facea ravagii prin campusuri...
Eu prima oara in loc de boti am citit beti!Atacul betzilorroflmaooo

Claudiu

Administrator
Membru personal
mIRC... banezi niste clase de ip azi, vin cu altele maine. Momentan e facuta asta. Or sa se linisteasca dar pana atunci m-au avertizat astia de 2 ori ca suspenda traficul pe ziua depasita de trafic. Triunghiul primularata ca am folosit mai mult CPU decat aveam permis in planul meu, 2... botii astia mi-au agresat bazele de date cu intrebari si a rezultat din nou o depasire de resurse. E un semn bun, inseamna ca devenim importanti :)