• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Vând Nrx 852s jwr sau Airrus Stargate 5-17gr

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Pai nu te-am rugat sa ma scapi de tentatie? Mi-l tine baiatu rezervat un pic pana il iau, ca mai avem ceva tranzactii in spate. Sper ca pe saptamana viitoare sa ajunga la mine.

Pai nu te-am rugat sa ma scapi de tentatie? Mi-l tine baiatu rezervat un pic pana il iau, ca mai avem ceva tranzactii in spate. Sper ca pe saptamana viitoare sa ajunga la mine.
E cel cu blancul dezgolit? Trebuie vazut sa nu aiba anumite probleme aparute in timpul decojirii blancului.Unii folosesc cutterul si ciupesc blancul...Poate e bine sa il vezi si dupa sa il platesti.O parere.

A comandat blankul de pe mudhole, zamfi. Lanseta a fost montată la începutul anului. Și Nrx-ul și colmic ul sunt dezbrăcate la piele și după ce Nrx-ul aproape ca mi-a fost înfășurat de ata de la ancora de un novac obraznic (i-am tras un șpiț în fund după eliberare), nu am emoții cu astfel de bețe. Singura chestie nasoală este ca se mai văd micile imperfecțiuni ale blankurilor. Bățul se vinde pentru ca, a început să joace mai mult pe cast, după câteva customuri nfc.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.