• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Voblere si naluci handmade

Mulțumim!! E cam delicată treaba,căci sunt mici trombocitele și ar putea să piardă mult sânge, treaba este că nu se coagulează colo unde sunt rănile.De fapt trebuie scoasă fiara că e plin cu pietre. Trebuie să merg mâine dimineață la Clinica cfr oare ce știu colegi clujeni despre această clinică este ok? Ar fi bine să aflu ceva...habarnam
Îmi cer scuze de la administratori, căci scriu așa ceva pe forum, dar simt că am nevoie de un pic de ajutor. Poate trebuia mai devreme?gandescccc

adiwolf

Moderator
Membru personal
dar simt că am nevoie de un pic de ajutor. Poate trebuia mai devreme?
categoric trebuia mai devreme dar nicioadata nu este tarziu.
suntem oameni si daca putem sa ajutam dezinteresat, de ce sa nu o facem?!
doar trebuie cerut ajutorul fiindca nu putem stii cine si ce ajutor are nevoie, dar cum suntem din diverse colturi ale tarii (lumii), cu diverse profesii, nicioadata nu se stie cine te poate ajuta.
succes cu operatia si sanatate multa tie si sotiei tale, insanatosire grabnica

Fat Iris de la Spro si mai sunt niste slidere marine de la Bomber care cu o alica sau niste fludor infasurat pe ancora ventrala ajung sa fie suspending sau slow sinking. Cu pauze intre tufele de bradis, cand se leagana asa dupa o parte pe alta.... ar fi ce trebuie.