Voblere si naluci handmade

Deci...poate si românii, nu doar japonezii...
Multumesc

Nu cred ca Wurger se referea la asemanare, la propriu. Mai degraba la faptul ca si fauritori de-ai nostri pot sa creeze voblere care sa concureze cu marci japoneze consacrate. Aluzia a plecat de la voblere IMA, discutate in alt topic.
Am inteles... ma gandeam la forma.... treaba cu IMA nu o stiu‍♂

AlexH

Moderator
Membru personal
Pai poate iti faci timp sa fii mai activ si in alte topicuri. Sunt sigur ca avem ce invata de la tine.
P.s. Uite aici treaba cu voblere alea:
Incerc...si pe acest topic nu am postat foarte des.. incerc sa ma acomodez cu forumurile....pe acesta sunt cel mai activ desi am putine comentarii

Wurger

Somn
In general pe forumul asta sunt foarte rare cazurile cand cineva ia in balon pe altcineva si de obicei atunci sar cativa sa.l linisteasca.
Deci nu contesta nimeni talentul tau si oricum, cu cat mai multi si mai buni creatori (de orice) cu atat mai bine. Avem.toti de castigat.
Cu aerograful ma joc de ceva timp. Cand ma mai mir peste masura de ceva, o fac asa, ca sa atrag atentia si sa impartasesc si cu altii bucuria ca ne uitam la un lucru frumos.
jos palariathumbsuuuup

Mal

Stiuca
Nu cred ca Wurger se referea la asemanare, la propriu. Mai degraba la faptul ca si fauritori de-ai nostri pot sa creeze voblere care sa concureze cu marci japoneze consacrate. Aluzia a plecat de la voblere IMA, discutate in alt topic.
Matei mi a facut 5 voblerase de clean. Este un om deosebit si lucratura e de inalta calitate. Garantez pentru el,Alin Ms nu are nevoie de nicio prezentare, la acelasi palier si adrian popa, niste mici bijuterii. Mai avem colegi care fac dar eu de la cei de mai sus nu pot sa zic decat dati mi mie giugelele.

Sus