Vreme urata

kingofbeasts

Rod Builder
Membru personal
Colegi pescari, voi ce faceti in timpul liber pe o vreme atat de naspa cand ati putea fii la pescuit in afara sa urmariti olimpiada de la rioroflmaooo eu de obicei fac curat in trusa...apoi dezordine si iar curat roflmaooo
Mai coboram placa suportului de motor cu 7 cm sa scăpăm de cavitatie, mai dublam înălțimea la scaun sa nu ne mai doară genunchii , d-astea pana se coc zilele mai însorite :)
DD58021B-6DFE-410C-B3F4-1A63AE0AE327.jpeg

2E377A4A-D203-457C-9FCA-33C958A3C03E.jpeg

A5A902F4-0886-4005-9BA7-07F814201366.jpeg

A0D21D16-47AA-42B6-9BEB-30A738B1FEF9.jpeg

Edith K.

Oblete
thumbup Ar fi ceva să-l văd cu o lopățică mică să de-a zăpada deoparte gandescccc, cred că se topește zăpada până termină el ....
Îți spun sincer , mi-e milă de el. necajitrau
Prefer să meargă la pescuit și să-și cheltuie banii de "buzunar" pentru echipament decât să facă prostii naughty
Este un hobby fain și interesant atâtea timp cât se face Catch & Release . Merită de incercat atât singur cât și împreună cu familia. Abia aștept să-l văd împreună cu ăla micul .
Îl susțin 100% ! jos palaria

thumbup Ar fi ceva să-l văd cu o lopățică mică să de-a zăpada deoparte gandescccc, cred că se topește zăpada până termină el ....
Prefer să meargă la pescuit și să-și cheltuie banii de "buzunar" pentru echipament decât să facă prostii naughty
Este un hobby fain și interesant atâtea timp cât se face Catch & Release . Merită de incercat atât singur cât și împreună cu familia. Abia aștept să-l văd împreună cu ăla micul .

jos palaria

Nu-i ceri prietenia pe Facebook nevesti-mii?

AlexH

Moderator
Membru personal
Eram pe punctul de ai desființa. Asa se intampla cand folosesti arcade dinalea din lidl... Teava cu peretii subtiri nu are cum sa reziste in timp. Ar fi trebuit sa le construiesc eu din fier plin sau chiar din lemn.

Sus